slayd1
slayd2
slayd3

"Przedsiębiorstwo Fair Play" 2011

2 grudnia br. w Warszawie, w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród Laureatom XIV edycji Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play".
Zarząd P.G.K. „PARTNER” Sp. z o.o. ma przyjemność poinformować, że nasza firma otrzymała tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play" 2011 oraz nagrodę specjalną Złoty certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play" 2011, przyznawany firmom, które trzykrotnie poddały się wnikliwej weryfikacji w programie oraz którym został w trzech kolejnych edycjach przyznany tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play". Potwierdzeniem wyróżnienia jest również wpis do Złotej Księgi „Przedsiębiorstw Fair Play” 2011 , z którą możecie się Państwo zapoznać na stronie www: złota ksiega.fairplay.pl Laureatami programu są firmy, które pozytywnie przeszły weryfikację kapituły programu pod kątem przestrzegania uczciwych reguł gry i rzetelnego traktowania kontrahentów, pracowników, a także wywiązywania się ze zobowiązań podatkowych.
Program "Przedsiębiorstwo Fair Play" działający od 1998 r. ma na celu promowanie rzetelnych i etycznych firm w Polsce, które deklarując swój udział w programie i poddając się całorocznemu procesowi weryfikacji, są w stanie spełnić wszystkie wymogi regulaminowe, wykazując uczciwość i wierność zasadom "fair play" w biznesie.
Cieszymy się z pozytywnej oceny i przyznanych wyróżnień. Bardzo ważny jest dla nas fakt, że wysoka jakość świadczonych przez nas usług oraz rzetelność firmy w kontaktach z klientami i kontrahentami, znajdują potwierdzenie w uzyskiwaniu certyfikatu przez kolejne lata.
Ladbrokes Review L.BetRoll
Top United Kingdom Bookmakers http://betroll.co.uk/